096 181 28 90 Пн–Сб 9:00–20:00
Thermo Alliance
Кошик 0 грн

Регулювальна арматура

13товарів у наявності
Підкатегорії
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)
12
24
Змішувач термостатичний Thermo Alliance Forte 1
Thermo Alliance
Змішувач термостатичний Thermo Alliance Forte 1" SF010W25
В наявності
3 398 грн
12
24
Змішувач термостатичний Thermo Alliance Forte 3/4
Thermo Alliance
Змішувач термостатичний Thermo Alliance Forte 3/4" SF010W20
В наявності
2 805 грн
12
24
Клапан триходовий Thermo Alliance Standart 1
Thermo Alliance
Клапан триходовий Thermo Alliance Standart 1" ВР ручний SF363W25
В наявності
1 731 грн
12
24
Колектор Thermo Alliance Forte 1
Thermo Alliance
Колектор Thermo Alliance Forte 1" 2 виходи SF002W2
В наявності
2 212 грн
12
24
Колектор Thermo Alliance Forte 1
Thermo Alliance
Колектор Thermo Alliance Forte 1" 3 виходи SF002W3
В наявності
3 123 грн
12
24
Колектор Thermo Alliance Forte 1
Thermo Alliance
Колектор Thermo Alliance Forte 1" 4 виходи SF002W4
В наявності
4 423 грн
12
24
Колектор Thermo Alliance Forte 1
Thermo Alliance
Колектор Thermo Alliance Forte 1" 5 виходів SF002W5
В наявності
5 070 грн
12
24
Колектор Thermo Alliance Forte 1
Thermo Alliance
Колектор Thermo Alliance Forte 1" 6 виходів SF002W6
В наявності
5 933 грн
Штуцер для виносного давача Thermo Alliance Standart 140х13х1/2
Thermo Alliance
Штуцер для виносного давача Thermo Alliance Standart 140х13х1/2" SD256W15
Під замовлення
214 грн

Регулювальна арматура для систем опалення — 13 позицій: 2-х, 3-х і 4-ходові клапани з приводами, термостатичні змішувачі та колектори для систем опалення, що дозволяють автоматично підтримувати задану температуру теплоносія в різних контурах.

Трьохходовий клапан з приводом змішує гарячий теплоносій від котла з охолодженим зворотним потоком, забезпечуючи стабільну температуру для контурів з різними вимогами (радіатори, тепла підлога, бойлер непрямого нагріву) в одній системі опалення.

Ціни від 214 грн. Наявність на складі, доставка Новою Поштою по Україні. Консультація з підбору арматури під схему опалення — ☎ 096-181-28-90.

Часті запитання

Підпишіться на знижки

Перші дізнавайтеся про акції, новинки та сезонні розпродажі опалювальної техніки.